ERJ-8ENF7873V
MFR.Part #
ERJ-8ENF7873V
JLCPCB Part #
C2080570
Description
-55℃~+155℃ 250mW 400V 787kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS