ERJ-8ENF7501V
MFR.Part #
ERJ-8ENF7501V
JLCPCB Part #
C4054215
Description
-55℃~+155℃ 250mW 7.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS