ERJ-8ENF6651V
MFR.Part #
ERJ-8ENF6651V
JLCPCB Part #
C2077729
Description
-55℃~+155℃ 250mW 400V 6.65kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS