ERJ-8ENF54R9V
MFR.Part #
ERJ-8ENF54R9V
JLCPCB Part #
C3983245
Description
-55℃~+155℃ 250mW 54.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS