ERJ-8ENF4700V
MFR.Part #
ERJ-8ENF4700V
JLCPCB Part #
C5634534
Description
-55℃~+155℃ 250mW 470Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS