ERJ-8ENF3163V
MFR.Part #
ERJ-8ENF3163V
JLCPCB Part #
C4064795
Description
-55℃~+155℃ 250mW 316kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS