ERJ-8ENF3000V
MFR.Part #
ERJ-8ENF3000V
JLCPCB Part #
C2077726
Description
-55℃~+155℃ 250mW 300Ω 400V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS