ERJ-8ENF2873V
MFR.Part #
ERJ-8ENF2873V
JLCPCB Part #
C2077902
Description
-55℃~+155℃ 250mW 287kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS