ERJ-8ENF2741V
MFR.Part #
ERJ-8ENF2741V
JLCPCB Part #
C4264419
Description
-55℃~+155℃ 2.74kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS