ERJ-8ENF2702V
MFR.Part #
ERJ-8ENF2702V
JLCPCB Part #
C3947875
Description
-55℃~+155℃ 250mW 27kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS