ERJ-8ENF26R1V
MFR.Part #
ERJ-8ENF26R1V
JLCPCB Part #
C3937381
Description
-55℃~+155℃ 250mW 26.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS