ERJ-8ENF1870V
MFR.Part #
ERJ-8ENF1870V
JLCPCB Part #
C4107401
Description
-55℃~+155℃ 187Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS