ERJ-8ENF17R8V
MFR.Part #
ERJ-8ENF17R8V
JLCPCB Part #
C2080126
Description
-55℃~+155℃ 17.8Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS