ERJ-8ENF1692V
MFR.Part #
ERJ-8ENF1692V
JLCPCB Part #
C3951316
Description
-55℃~+155℃ 16.9kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS