ERJ-8ENF1622V
MFR.Part #
ERJ-8ENF1622V
JLCPCB Part #
C4302320
Description
-55℃~+155℃ 16.2kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS