ERJ-8ENF1604V
MFR.Part #
ERJ-8ENF1604V
JLCPCB Part #
C2080072
Description
-55℃~+155℃ 1.6MΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS