ERJ-8CWJR020V
MFR.Part #
ERJ-8CWJR020V
JLCPCB Part #
C4289338
Description
-55℃~+125℃ 1W 20mΩ Thick Film Resistor ±5% ±75ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS