ERJ-8CWJR011V
MFR.Part #
ERJ-8CWJR011V
JLCPCB Part #
C4288800
Description
-55℃~+125℃ 11mΩ 1W Thick Film Resistor ±5% ±75ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS