ERJ-8CWFR036V
MFR.Part #
ERJ-8CWFR036V
JLCPCB Part #
C5735262
Description
-55℃~+125℃ 1W 36mΩ Thick Film Resistor ±1% ±75ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS