ERJ-8CWFR022V
MFR.Part #
ERJ-8CWFR022V
JLCPCB Part #
C3914338
Description
-55℃~+125℃ 1W 22mΩ Thick Film Resistor ±1% ±75ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS