ERJ-8BWJR082V
MFR.Part #
ERJ-8BWJR082V
JLCPCB Part #
C4033131
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+100ppm/℃ 1W 82mΩ Thick Film Resistor ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS