ERJ-8BWJR051V
MFR.Part #
ERJ-8BWJR051V
JLCPCB Part #
C2082837
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+100ppm/℃ 1W 51mΩ Thick Film Resistor ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS