ERJ-8BWFR068V
MFR.Part #
ERJ-8BWFR068V
JLCPCB Part #
C2075794
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+100ppm/℃ 1W 68mΩ Thick Film Resistor ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS