ERJ-8BWFR027V
MFR.Part #
ERJ-8BWFR027V
JLCPCB Part #
C4006652
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+150ppm/℃ 1W 27mΩ Thick Film Resistor ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS