ERJ-8BWFR025V
MFR.Part #
ERJ-8BWFR025V
JLCPCB Part #
C20023550
Description
-55℃~+155℃ 1W 25mΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS