ERJ-8BQJ2R7V
MFR.Part #
ERJ-8BQJ2R7V
JLCPCB Part #
C4207219
Description
-55℃~+155℃ 2.7Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS