ERJ-8BQF9R1V
MFR.Part #
ERJ-8BQF9R1V
JLCPCB Part #
C2082202
Description
-55℃~+155℃ 500mW 9.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS