ERJ-8BQF2R2V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-8BQF2R2V
JLCPCB Part #
C2092737
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 2.2Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS