ERJ-6RQJ1R6V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-6RQJ1R6V
JLCPCB Part #
C4230409
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 1.6Ω 125mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS