ERJ-6RED4533V
MFR.Part #
ERJ-6RED4533V
JLCPCB Part #
C4031109
Description
-55℃~+125℃ 100mW 453kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS