ERJ-6RBD9532V
MFR.Part #
ERJ-6RBD9532V
JLCPCB Part #
C2107107
Description
-55℃~+125℃ 100mW 95.3kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS