ERJ-6RBD6811V
MFR.Part #
ERJ-6RBD6811V
JLCPCB Part #
C3929750
Description
-55℃~+125℃ 100mW 6.81kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS