ERJ6RBD2402V
MFR.Part #
ERJ6RBD2402V
JLCPCB Part #
C336839
Description
-55℃~+125℃ 100mW 24kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS