ERJ-6RBD1960V
MFR.Part #
ERJ-6RBD1960V
JLCPCB Part #
C4298031
Description
-55℃~+125℃ 100mW 196Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS