ERJ-6RBD132V
MFR.Part #
ERJ-6RBD132V
JLCPCB Part #
C20023476
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 100mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS