ERJ-6RBD1270V
MFR.Part #
ERJ-6RBD1270V
JLCPCB Part #
C2106792
Description
-55℃~+125℃ 100mW 127Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS