ERJ-6RBD1130V
MFR.Part #
ERJ-6RBD1130V
JLCPCB Part #
C4161463
Description
-55℃~+125℃ 100mW 113Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS