ERJ6ENF91R0V
MFR.Part #
ERJ6ENF91R0V
JLCPCB Part #
C413263
Description
-55℃~+155℃ 125mW 91Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS