ERJ-HP6D7680V
MFR.Part #
ERJ-HP6D7680V
JLCPCB Part #
C6034979
Description
-55℃~+175℃ 500mW 768Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS