ERJ6ENF9100V
MFR.Part #
ERJ6ENF9100V
JLCPCB Part #
C413280
Description
-55℃~+155℃ 125mW 200V 910Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS