ERJ6ENF6802V
MFR.Part #
ERJ6ENF6802V
JLCPCB Part #
C413313
Description
-55℃~+155℃ 125mW 68kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS