ERJ6ENF5363V
MFR.Part #
ERJ6ENF5363V
JLCPCB Part #
C416858
Description
-55℃~+155℃ 125mW 536kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS