ERJ6ENF5361V
MFR.Part #
ERJ6ENF5361V
JLCPCB Part #
C2077685
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 5.36kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS