ERJ6ENF4991V
MFR.Part #
ERJ6ENF4991V
JLCPCB Part #
C230651
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 4.99kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS