ERJ6ENF4321V
MFR.Part #
ERJ6ENF4321V
JLCPCB Part #
C2077959
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 4.32kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS