ERJ6ENF3903V
MFR.Part #
ERJ6ENF3903V
JLCPCB Part #
C413330
Description
-55℃~+155℃ 125mW 390kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS