ERJ6ENF3830V
MFR.Part #
ERJ6ENF3830V
JLCPCB Part #
C2077681
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 383Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS