ERJ6ENF2430V
MFR.Part #
ERJ6ENF2430V
JLCPCB Part #
C409994
Description
-55℃~+155℃ 125mW 200V 243Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS