ERJ-6ENF2104V
MFR.Part #
ERJ-6ENF2104V
JLCPCB Part #
C3953824
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.1MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS