ERJ6ENF2052V
MFR.Part #
ERJ6ENF2052V
JLCPCB Part #
C2092167
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 20.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS